مرادی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران: حضور فعال در نمایشگاه های بین المللی فرصت بی نظیر برای شرکت های شوینده و غذایی است

به گزارش بیدنا به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران گفت: حضور فعال شرکت های صنایع غذایی و شوینده زیر مجموعه وبشهر، در نمایشگاه های بین المللی از اصلی ترین رویکردهای شرکت توسعه صنایع بهشهر است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه با مدیریت خوب، بسیار منظم برگزار شده و شرکت های فعال در حوزه شکلات و شیرینی حضور بسیار قوی در این نمایشگاه داشته اند.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با بیان اینکه فرصت بسیار خوبی برای شرکت های فعال در این حوزه فراهم شده است ادامه داد: شرکت مارگارین  و زرین ذرت شاهرود از مجموعه توسعه صنایع بهشهر در این نمایشگاه حضور داشته اند که فرصت بسیار مغتنمی است تا این شرکت‌ها دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند.

وی در مورد دستاوردهای این نمایشگاه نیز گفت: این نمایشگاه نوید بخش آینده بسیار خوبی برای شرکت های زرین ذرت شاهرود و مارگارین است.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر تصریح کرد: تحولات و اقدامات مثبت و رو به رشدی صورت گرفته و جلسات بسیار خوبی برگزار و برخی موارد منجر به عقد قرارداد شده است. همچنین فضایی فراهم شده که ضمن ارائه محصولات، ارتباط خوبی با سایر تولید کنندگان برقرار شود.

مرادی در جریان بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران با قاجار مدیرعامل شرکت مارگارین و اختری مدیرعامل زرین ذرت شاهرود دیدار و گفتگو کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا