به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Tuesday, 22 September , 2020
امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹ - 5 صفر 1442
آرشیو وبلاگ

هشت سال دفاع مقدس بیانگر ایستادگی و مقاومت بیداردلان ایران اسلامی است

بهروز پورمحمدی پیام تبریکی به مناسبت هفته دفاع مقدس صادر نمود که متن پیام مدیرعامل شرکت به پخش بدین شرح است

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

شرکت سرمایه گذاری ساختمان گروه صنایع بهشهر بررسی می کند :

تکنولوژی نوین در صنعت ساختمان

امروزه در صنعت ساختمان مصالح ساختماني مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد. تكنولوژي در صنعت ساخت و ساز عامل اصلي بهينه سازي است. با پيشرفت و ايجاد مصالح ساختماني جديد تا حد امكان از هدر رفتن انرژي ساختمان جلوگيري مي كنند. از سویی نياز كشور به تأمين خانه سازي و مسكن، ضرورت استفاده از تكنولوژي در صنعت ساختمان را افزایش می دهد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

توسعه هم افزایی در شرکت یاران توسعه

در راستای هم افزایی درون گروهی مدیر بازرگانی و مدیر اجرایی قوطی سازی و بسته بندی شرکت مارگارین از خط چاپ و بسته بندی شرکت یاران توسعه بازدید به عمل آوردند.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

امیر تقی‌خان تجریشی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی :

اوراق تبعی و سهام خزانه عامل بازگشت تعادل/ خط پایان دور هیجانی بازار سرمایه / زمان تصمیم های جدید، در امر سرمایه گذاری است

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در بخشی از این گفتگو به روند مثبت شاخص در نیمه دوم سال اشاره کرد و گفت: شاخص صنایع بورسی که حدود ۵۰ درصد تولید صنعتی را در بر می گیرد، از رشد تولید ماهانه ۱.۵ و ۲.۸ درصدی در تیرماه و مرداد ماه ۹۹ نسبت به ماه های مشابه سال قبل حکایت می کند.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

در شرکت مارگارین برگزار شد :

تجدید میثاق با شهدا در اولین روز از هفته دفاع مقدس

هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس، با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران، روسا و نمایندگان شورای انجمن اسلامی و بسیج شرکت مارگارین در محل یادمان شهدای این شرکت ضمن گرامیداشت رشادت ها و جانفشانی های فرزندان میهن اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس با اهدای گل و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ آنها، خصوصا شش شهید والامقام شرکت مارگارین ادای احترام کردند.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

نزول بورس روی موج عوامل سه‌گانه

ابهام در مورد نحوه اجرای سیاست‌های حمایتی، پایان موعد تسویه اعتباری کارگزاران و پایان سال مالی شرکت‌های سرمایه‌گذاری، حجم عرضه را در بورس افزایش داد. در این میان مدیرعامل سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی درباره چشم‌انداز آینده بازار سهام معتقد است که بازار سهام دوباره در نیمه دوم سال رشد خواهد کرد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

زاگرس و شگل از گزیده‌های حقیقی‌ها‌

تابلوخوانی با بررسی روند‌ معاملات در بازار سهام، به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می‌پردازد. این بررسی‌ها نشان می‌دهد نماد زاگرس با قدرت بالای خریدار رو‌به‌رو شده و شگل افزایش حجم را تجربه کرده است. این روند گویای هجوم تقاضای پول‌های کلان به این نماد‌‌هاست.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

مديرعامل پاکسان اعلام كرد:

کنیا مقصد بعدی صادرات پاکسان

مقدمات صادرات اولین محموله محصولات پاکسان به کشور کنیا کلید خورد. این محموله حاوی ۲۳ تن پودر دستی پوش در بسته بندی ۱۰ کیلویی است که به کشور کنیا برای اولین بار صادر می‌شود.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

با تسهیلات بانک ملی ایران از کالای ایرانی حمایت کنید

بانک ملی ایران حمایت از کالای ایرانی را در بسته سیاست اعتباری خود قرار داده و بر این اساس در پنج ماه ابتدای امسال بیش از هفت هزار فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی داخلی به متقاضیان پرداخت کرده است.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

«هپ» به “بازار” آمد

اپلیکیشن کانون جوانه های بانک ملی ایران با عنوان «هپ»، در کافه بازار و مایکت، بارگذاری شد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹