به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Monday, 6 February , 2023
امروز : دوشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ - 16 رجب 1444
شناسه خبر : 36789
  پرینت تاریخ انتشار : 02 آبان 1401 - 18:03 |
معاونت مالی برگزار کرد

نشست هم‌اندیشی مالیاتی شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر

با توجه به اهمیت اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان که زمان‌بندی اجرای آن برای شرکت‌های بورسی از ابتدای آبان ماه 1401 و برای سایر مودیان مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده از ابتدای دی ماه 1401 آغاز می‌شود، نشست هم‌اندیشی شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر برگزار شد.
نشست هم‌اندیشی مالیاتی شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر

به گزارش بیدنا، در این نشست که به همت معاونت مالی و حمایت مدیریت ارشد هلدینگ بهشهر به صورت حضوری و آنلاین در دفتر مرکزی شرکت توسعه صنایع بهشهر با ارائه آقای شبانیان از اساتید مالیاتی تشکیل شد، ۷۰ نفر از کارکنان شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر حضور داشتند.

وظایف مؤدیان، آثار اقتصادی، ابهامات موجود و بسیاری از نکات مرتبط با اجرای قانون  در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و لزوم توجه ویژه مدیران ارشد شرکت‌های تابعه به این موضوع و آثار اجرای آن بر محیط اقتصادی کشور تبیین شد.

همچنین لزوم انجام وظایف پیش‌بینی شده در قانون و به‌ویژه ثبت‌نام در این سامانه علی‌رغم همه محدودیت‌هایی که در ابتدای اجرای آن وجود دارد تشریح شده است.

در پایان نیز ضرورت برگزاری چنین نشست‌هایی در راستای ایجاد هم‌افزایی و اشتراک‌گذاری دانش مالیاتی و همفکری در مورد مسائل ایجادشده در شرکت‌های گروه به‌منظور کاهش ریسک‌های مالیاتی مورد تأکید قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای نشست هم‌اندیشی مالیاتی شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر بسته هستند

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد