به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Monday, 6 February , 2023
امروز : دوشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ - 16 رجب 1444
شناسه خبر : 37888
  پرینت تاریخ انتشار : 08 آذر 1401 - 17:02 |
‎ دکتر مرادی در بازدید از مارگارین:

‎مارگارین باید همچنان ماندگار و پرافتخار باشد

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در بازدید از شرکت مارگارین با اشاره به قدمت طولانی مارگارین تصریح کرد: ‎مارگارین باید همچنان ماندگار و پرافتخار باشد.
‎مارگارین باید همچنان ماندگار و پرافتخار باشد

به گزارش بیدنا به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی، دکتر بهروز مرادی در جریان این دیدار که مجتبی حائری معاون مالی و سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی وی را همراهی می‌کرد، پس از نشستی با حضور اعضای هیأت مدیره و تقوایی سرپرست شرکت مارگارین از خطوط تولید این شرکت بازدید به‌عمل آورد.

‎همچنین مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر پس از حضور در خطوط تولید در نشستی با حضور تمامی مدیران مارگارین به بحث و گفتوگو پرداخت.

دکتر مرادی با اشاره به ارایه دیدگاه‌های مدیران بخش‌های مختلف در خصوص روند فعالیت شرکت افزود: مارگارین با ۷۰ سال سابقه و به عنوان اولین تولیدکننده این حوزه از افتخارات کشور است.

وی با بیان پیشگامی و خوشنامی مارگارین تصریح کرد: با این عناوین شایسته، ضروری است که مارگارین همچون گذشته پایدار و درخشان باقی بماند  و اگر اورهال و بازساری و نوسازی انجام می‌شود برای این است که همچنان جزو اولین‌ها باشیم.

‎دکتر مرادی ادامه داد: باید در همان جایگاه و رتبه‌ای که قرار داشتیم باقی بمانیم و سهم قدرتمندی را در بازار از آن خود کنیم تا فاصله با رقبا کمتر شود.

‎مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر اظهار داشت: مارگارین از نظر موقعیت جغرافیایی دارای شرایط منحصر به فرد و استراتژیک است ضمن آنکه دارای تجهیزات و امکاناتی است که کمتر شرکتی از این تکنولوژی برخوردار است؛ بنابراین جا دارد با برنامه‌ریزی و درایت و ثبت رکورد در تولید، خستگی را از تن همه بیرون کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای ‎مارگارین باید همچنان ماندگار و پرافتخار باشد بسته هستند

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد