به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Monday, 6 February , 2023
امروز : دوشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ - 16 رجب 1444
شناسه خبر : 37642
  پرینت تاریخ انتشار : 02 آذر 1401 - 20:24 |
سرپرست هلدینگ صنعت شوینده:

شرکت‌های تابعه همچون خانواده‌ای بزرگ یکدیگر را حمایت کنند

هم‌زمان با دوم آذر هجدهمین سالروز تأسیس هلدینگ مدیریت صنعت شوینده، سرپرست این هلدینگ با صدور پیامی بر تجدید پیمان با ذی‌نفعان و مشتریان گرانقدر تأکید کرد.
شرکت‌های تابعه همچون خانواده‌ای بزرگ یکدیگر را حمایت کنند

به گزارش بیدنا به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر، عباس شکور افزود: جایگاه هلدینگ شوینده تبلور و آینۀ تمام‌‌نمای شرکت‌های تولیدی تابعه است، پس برای رشد و تعالی در مسیر پرپیچ و خم رقابت، باید همچون یک خانواده بزرگ یکدیگر را حمایت کرده، دلسوزانه برای گذر از شرایط سخت و دشوار تلاش کنیم و فداکارانه اهداف سازمانی را در اولویت کارها قرار دهیم.

وی با بیان اینکه تغییرات سریع فناورانه و درهم‌تنیدگی اقتصادی بیش از هر زمان دیگری است، گفت: در چنین محیطی، علی‌رغم اینکه فضای کسب‌وکار همواره رقابتیِ محصولات شوینده‌، آرایشی و بهداشتی از نوسان‌های جهانی مواد اولیه و مشکلات متعدد بنگاه‌های صنعتی در تلاطم بوده، نیاز است شرکت‌ها چابکی و توسعۀ نوآوری را همراه با راهبردهای رقابتی در سرلوحۀ اهداف سازمانی قرار دهند.

سرپرست هلدینگ مدیریت صنعت شوینده ادامه داد: به‌عنوان هلدینگ حرفه‌ای و سرمایه‌گذاری تخصصی در این صنعت، گام‌به‌گام در جهت توسعه عملکرد شرکت‌های تحت مالکیت خود کوشیده‌ایم و تمام ابزارها و ظرفیت‌های خود را در جهت ارتقای آنها به سوی تعالی و پیشرفت به کار بسته‌ایم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای شرکت‌های تابعه همچون خانواده‌ای بزرگ یکدیگر را حمایت کنند بسته هستند

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد