به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Sunday, 17 January , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹ - 4 جماد ثاني 1442
شناسه خبر : 16910
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳ |

روی خوش بورس به سهامداران در ابتدای هفته / افزایش تقاضا در مقابل عرضه

با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل روند صعودی داشت اما در ادامه معاملات عرضه در نمادهای بنیادین بیشتر شد و شاخص سیر نزولی پیدا کرد.
روی خوش بورس به سهامداران در ابتدای هفته / افزایش تقاضا در مقابل عرضه

به گزارش بیدنا، با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل رشدی ۴ هزار واحدی داشت اما با ادامه معاملات عرضه در نمادهای بزرگ باعث روند نزولی شاخص کل شد اما دوباره تقاضا در نمادهای فولاد و فملی روند صعودی شاخص کل شد.

به نظر می‌رسد روند شاخص هم‌وزن در جریان معاملات امروز بهتر از شاخص کل باشد زیرا نمادهای کوچک بازار سهام روند بهتری نسبت به نمادهای بنیادین دارند.

همچنین عرضه در نمادهایی مانند شستا زیاد است اما به نظر می‌رسد باادامه روند معاملات امروز بازار سهام تقاضا به این نمادها بازگردد.

همچنین به نظر می‌رسد شاخص کل در جریان معاملات امروز بازار سهام کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را پس بگیرد و به نوعی روند صعودی خود را بعد از نوسانی کوتاه مدت در این محدوده آغاز کند.

همچنین نماد شستا با خرید بیش از ۸۰ میلیونی حقیقی‌ها به مدار سبز رسید و در قیمت ۲۸۱۰ تومان قرار گرفت و همچنین گروه‌های فراورده‌های نفتی نیز روندی صعودی دارند.

نمادهایی چون فارس، فولاد، فملی و تاپیکو بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل بازار سهام را داشتند و نمادهایی چون بپاس، آریا و غصیبو بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل فرابورس داشتند.

افزایش تقاضا و سبز شدن بازار در صنایع کوچک بیش از بزرگان به چشم می‌خورد؛ کشاورزی، محصولات غذایی قندوشکر ، حمل و نقل و خرده فروشی‌ها بیشترین تعداد صف خرید را دارند.

| منبع خبر : تجارت نیوز
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای روی خوش بورس به سهامداران در ابتدای هفته / افزایش تقاضا در مقابل عرضه بسته هستند

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد