به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Thursday, 21 January , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹ - 8 جماد ثاني 1442
شناسه خبر : 16585
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹ |

رشد ۷۷ درصدی سود هر سهم “ونوین”

بانک اقتصادنوین به‌عنوان سومین بانک کشور پس از سه سال صورت‌های مالی حسابرسی شده سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۹۸ را به‌موقع در سامانه کدال منتشر کرد و آماده برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه در سی‌ام تیرماه سال جاری است.
رشد ۷۷ درصدی سود هر سهم “ونوین”

به گزارش بیدنا، بر اساس اطلاعات منتشرشده ونوین» در سامانه اطلاع‌رسانی ناشران کدال، این بانک در دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه ۱۳۹۸، در گزارش حسابرسی شده به ازای هر سهم ۴۶ ریال سود محقق کرده که نسبت به گزارش حسابرسی نشده ۷۷ درصد رشد را نشان می‌دهد.

این تغییر عمدتاً ناشی از کاهش ۱۰ درصد سایر هزینه‌های اجرایی و افزایش ۱۸ درصد سایر درآمدها در گزارش حسابرسی شده بوده است. بنابراین گزارش بانک اقتصاد نوین با سرمایه ثبت‌شده ۱۳,۱۳۱,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ مبلغ ۶۰۵,۲۰۰ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

علاوه بر این، رشد ۴۷ درصدی منابع و کاهش حدود دو واحد درصدی هزینه تمام‌شده آن، افزایش ۴۶٫۵ درصدی مانده تسهیلات اعطایی، کاهش بیش از ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات غیر جاری، رشد قابل‌توجه ۹۵ درصدی مانده ضمانت‌نامه‌های صادره، بخشی از مهم‌ترین دستاوردهای این بانک در سال گذشته است.

بر اساس این گزارش عملکرد قابل‌قبول ونوین» و شفافیت مالی در گزارش‌های ارسالی به بورس موجب شده که بازار سرمایه از سهم این بانک استقبال کندو موجب رشد بیش از ۴۶۷ درصدی ارزش سهام بانک از ابتدای سال ۱۳۹۸ تا تاریخ ارائه گزارش (۱۳۹۹/۴/۲۰) شود.

| منبع خبر : پول نیوز
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد