به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Monday, 6 February , 2023
امروز : دوشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ - 16 رجب 1444
شناسه خبر : 37330
  پرینت تاریخ انتشار : 28 آبان 1401 - 19:32 |
با حضور دکتر مرادی بررسی شد

تعیین اولویت‌های تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکت‌های شوینده

با حضور مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، تعیین اولویت‌های تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکته‌ای شوینده از شرکت‌های درون گروه و سایر شرکت‌ها برگزار شد.
تعیین اولویت‌های تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکت‌های شوینده

به گزارش بیدنا به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر، در این نشست که معاونان این شرکت، مدیران و سرپرستان هلدینگ صنعت شوینده، پاکسان، آلی شیمی قم، گلتاش، ساینا، مروارید هامون و یاران توسعه حضور داشتند، دکتر مرادی مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، اولویت‌های مورد نظر را برشمرد.

دکتر مرادی، «تامین حداکثری مواد اولیه مورد نیاز شرکت‌های شوینده از تولیدات درون گروهی به منظور تکمیل زنجیره ارزش و ایجاد هم‌افزایی در گروه» را از جمله این اولویت‌ها دانست.

وی اظهار داشت: در خصوص سایر مواد اولیه مورد نیاز شرکت‌های گروه نیز، با عنایت به سابقه سنوات گذشته خرید تجمیعی شرکت پاکسان برای سایر شرکت‌های گروه ضرورت دارد در راستای کاهش بهای تمام شده خرید مواد اولیه و استفاده از مزایای خرید تجمیعی بررسی‌های لازم در این خصوص انجام پذیرد.

در نهایت در این نشست مقرر شد هلدینگ مدیریت صنعت شوینده و معاونت مالی و اقتصادی این شرکت، طرح‌های پیشنهادی خود را با هدف اجرای اولویت‌های مذکور ارائه دهند.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای تعیین اولویت‌های تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکت‌های شوینده بسته هستند

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد