به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Wednesday, 30 November , 2022
امروز : چهارشنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۱ - 7 جماد أول 1444
شناسه خبر : 36549
  پرینت تاریخ انتشار : 23 شهریور 1401 - 20:48 |

بانک ملی ایران، پر توان در مسیر تحقق اهداف دولت

دکتر محمد رضا فرزین مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت نود و چهارمین سالروز تاسیس این بانک پیامی به شرح زیر صادر کرد:
بانک ملی ایران، پر توان در مسیر تحقق اهداف دولت

بانک ملی ایران در حالی وارد نود و چهارمین سالروز تأسیس خود می‌شود که نظام بانکی کشور بیش از هر زمانی نیازمند نقش آفرینی این بانک پیشرو است.
برنامه‌های دولت محترم برای اجرای اقتصاد مقاومتی و احیاء ظرفیت‌های تولید داخلی کشور و ایجاد زمینه‌های لازم برای بهبود شرایط عمومی و اقتصادی کشور ایجاب می‌کند تا بانک ملی ایران بار دیگر ظرفیت عظیم خود را به میدان آورده و در راستای حمایت از بخش تولید، پشتیبانی از شرکت‌های دانش بنیان، گسترش و تسهیل زمینه برای مراودات با کشورهای خارجی و از جمله کشورهای دوست در منطقه و حمایت از اقشار مختلف مردم، با پرداخت تسهیلات خرد، قدم های بزرگ و مؤثری بردارد.
چنین چشم انداز و انتظاری از بانک ملی ایران با توجه به جایگاه تاریخی آن، به حق است.
آنچه امروز به نام نظام بانکی کشور می‌شناسیم، مرهون و وامدار بانک‌ملی ایران است. چرا که دانش بانکی به روز و جهانی با این بانک وارد کشور شد و ساختار نظام بانکی، در این بانک شکل گرفت.
در برهه‌های بعدی تاریخ نیز بانک ملی ایران، همواره نقشی تاریخی را در اقتصاد کشور بر عهده داشته است. نقش‌آفرینی این بانک در بازسازی آثار بر جا مانده از هشت سال دفاع مقدس و احیاء زیر ساخت‌های صنعتی و عمرانی کشور و برپا ساختن زیر ساخت‌های شهری که به رفاه همگانی ارتباط داشت، هرگز در تاریخ فراموش نمی‌شود.
ضمن تبریک نود و چهارمین سالروز تأسیس بانک ملی ایران به مشتریان و همکاران محترم، امیدوارم امروز نیز بانک ملی ایران در این برهه تاریخی با الهام از نقش تاریخی خود بتواند با برنامه‌های مختلف تدوین شده و تکیه بر دانش و تجربه نیروی انسانی بی بدیلی که در اختیار دارد، برگ زرین دیگری را بر تاریخ افتخارات خود بیفزاید و اقتصاد کشور را در مسیر ترسیم شده از سوی دولت محترم، به خوبی یاری رساند.

| منبع خبر : https://www.bmi.ir/News/News/Details/18721
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای بانک ملی ایران، پر توان در مسیر تحقق اهداف دولت بسته هستند

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد