به پایگاه خبری تحلیلی گروه توسعه صنایع بهشهر " بیــدنا " خوش آمدید
Wednesday, 30 November , 2022
امروز : چهارشنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۱ - 7 جماد أول 1444
شناسه خبر : 8071
  پرینت تاریخ انتشار : 24 خرداد 1399 - 18:10 |

انتصاب محمد یاراحمدی به عنوان معاون بازاریابی فروش و برندینگ شرکت گلتاش

 معارفه معاون بازاریابی، فروش و برندینگ شرکت گلتاش با حضور یزدان کرمی مدیرعامل، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.
انتصاب محمد یاراحمدی به عنوان معاون بازاریابی فروش و برندینگ شرکت گلتاش

 

کرمی ضمن معرفی و تشریح سوابق کاری محمد یار احمدی و اهداف و برنامه های سازمان گفت: از فرصت حاصله همراه با سایر همکاران، در انجام صحیح مسؤولیت‌های محوله نهایت کوشش و جدیت را به عمل‌آورید.

کرمی افزود: امید است، با توکل و عنایت خداوند متعال و اعمال مدیریت مطلوب، شاهد موفقیت آقای یار احمدی در مجموعه گلتاش باشیم.

در این جلسه محمد یار احمدی ضمن تقدیر از حسن اعتماد محسنی مجد مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر و کرمی مدیرعامل گلتاش، توجه ویژه به برندهای جدید گلتاش و توسعه بازار آن‌ها و اهتمام به حوزه  صادرات در راستای جهش تولید و توسعه کسب‌وکار  برون‌مرزی را برخی از برنامه های خود در گلتاش برشمرد.

وی با اشاره به بدنه مدیران جوان گلتاش و کارکنان متعصب و دلسوز آن و همچنین ظرفیت بالای این شرکت در حوزه تأمین محصولات شوینده و بهداشتی از همه مدیران و کارکنان مجموعه خواست حوزه معاونت بازاریابی، فروش و برندینگ را در رسیدن به اهداف عالی خود یاری نمایند.

محمد یار احمدی دانش آموخته دکتری  مدیریت بازرگانی – بازاریابی می‌باشد و سابقه حضور در ریاست هیئت‌مدیره شیر خشک نوزاد شهرکرد، رئیس هیئت‌مدیره شرکت بازار گستر پگاه ، مشاور مدیرعامل صنایع شیر ایران، مشاور هلدینگ غذایی دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی(صباجهاد)، مشاور مدیرعامل و مدیر بازرسی و نظارت گروه توسعه صنایع بهشهر، رئیس هیئت‌مدیره شرکت صنایع بهداشتی ساینا را در کارنامه خود دارد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۲

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد