تولید محصولات جدید غذایی با استفاده از سویا در شرکت بهپاک /طرح ها ی توسعه در اولویت بررسی قرار دارد

به گزارش بیدنا به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی شرکت بهشهر دکتر بهروز مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر بعد از بازدید از کارخانه بهپاک در جلسه فنی  این شرکت حاضر شد و گفت: شرکت بهپاک به سمت اجرای طرح های نوین حرکت کرده است.

وی با بیان  اینکه طرح های توسعه ای بهپاک با اولویت بررسی خواهد شد ادامه داد: نقطه پایان در طرح های توسعه باید در همان نقطه شروع ارائه شود تا نقشه راه و اهداف طرح برای مجموعه از همان ابتدا مشخص شود.

مدیرعامل بهشهر با بیان اینکه طرح های توسعه ای بر اساس اولویت بندی عملیاتی خواهد شد خطاب به مدیران شرکت بهپاک گفت: برای اجرای طرح های توسعه از ظرفیت های استانی استفاه کنید و ما نیز ظرفیت های ملی را برای کمک به اجرای طرح نوین به کار خواهیم بست.

وی با تاکید بر اینکه باید کارخانه خوراک دام بعد از اخذ مجور دامپزشکی افتتاح شود ادامه داد: زمین مناسب، نیروی انسانی متخصص و دانش کافی برای اجرای طرح های توسعه آماده است و با استفاده از ظرفیت های موجود در بهپاک و استان تولید خوراک دام برای تامین نیاز کشور ضروری است.

دکتر مرادی با اشاره به اینکه نیازهایی جدیدی در کشور شکل گرفته است تصریح کرد: با وجود تعداد زیاد حیوانات خانگی، کارخانه خوراک دام می تواند نقش بسزایی در تامین خوراک آنها داشته باشد.

دکتر مرادی با تجلیل از نیروی انسانی شاغل در شرکت بهپاک گفت: اصلی ترین سرمایه بهپاک نیروی انسانی آن است که این نیروی انسانی کارآمد باید حفظ شود.

مدیرعامل شرکت توسعه بهشهر با اشاره به اینکه کارگروه تخصصی برندینگ و بازار در شرکت بهشهر تشکیل شده است ادامه داد: شرکت توسعه صنایع بهشهر فعالیت های تخصصی در حوزه تبلیغات را آغاز کرده و در این زمینه به شرکت های مجموعه کمک خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا